Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran - Përputhen, 23 Shkurt 2021

  Aufrufe 1,158,853

Top Channel Albania

Vor Monat

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on DEpacks Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

KOMMENTARE
Seli Seli
Seli Seli Vor 11 Tage
RINANI ITHA ME BASHKJETU ANA O THA JO MIR.I THA ANA SKA BESIM
aferdita shala
aferdita shala Vor 25 Tage
Uh bb bh ii bb I nj cb j ok in ok in bb ok n ok x lx ok mu in ok k on ok Z ii
aferdita shala
aferdita shala Vor 26 Tage
Sjdbkdjkdjfbkdkfbkdbkdk ok d ok ok ok F ok f ok d in jj drififod ii f ok fi in f ok d ii d ii d jdid bh ok d in d. JI j
Rrushe Sokolaj
Rrushe Sokolaj Vor 27 Tage
Ka
Lani U
Lani U Vor Monat
Me mendjemadhe se Ana skam pa tjeter ,po kush mendon se eshte o zot as mend as bukuri.
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Vor Monat
ANA TREGOHET SHUM FALLC.
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Vor Monat
Po ik more pordhejk ana ,jam zhgenjy prej kuj po turp po pse rren ti ke ardh per dalur telivizion
Blerim Mustafa
Blerim Mustafa Vor Monat
Bravo Rinian je i vertet
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj Vor Monat
Atdheu asht 1
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj Vor Monat
Ky alameda kingu,merret me ket larask.....
Seli Seli
Seli Seli Vor Monat
ANA NUK DO BURR QE SDI QKA KA BA KALUAREN AJO KA.DIT DIQKA QE RUSKA NE PANDEMI
Annafiore Kolimitra
Annafiore Kolimitra Vor Monat
Ç idiote vajze eshte kjo!!!Kush kujton se eshte!!! Kujton se eshte e bukur!!!
Kralb Oz
Kralb Oz Vor Monat
Atdheu si naj grue me mjekerr! 😅
dolita windo
dolita windo Vor Monat
Me pelqeu shum buzekuqi I Sindit sot frymezuar nga Linda Morina. 👄
αλεξης gamer
αλεξης gamer Vor Monat
Mir qe dole Ana se na trashe trut pz edu sedu me plq por se ndje🙄
ARBI ARBI
ARBI ARBI Vor Monat
SINDI MOS BEJ SH LOJRA E NAZE SE SI MURATIN E ME TE MIRE SE GJEN MOJ...PO LERI PERZGJEDJET E TJERA...
ARBI ARBI
ARBI ARBI Vor Monat
O ANA MESO TE FLASESH...SUPRIZE...
dolita windo
dolita windo Vor Monat
Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen
mikea hiooi
mikea hiooi Vor Monat
Murati: pse ca do bej un sherr me cunat
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice Vor Monat
depacks.info/dash/video/hpmYnaekoXjct7U.html *** sub ndiqni kanalin per te qene me afer njeri-tjetrin per problemet qe na prekin me shume. faleminderit shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmme
Sali Joni
Sali Joni Vor Monat
Tiqe mos e keput skenari
Marjo.
Marjo. Vor Monat
23:00-23:05. Po ca te japesh mi ana se je si zhguall bosh pa emocione, ja thith gjakun viktimave dhe hop kalon te tjetri sa ngopesh. Njeri i pangopur
doire aintu
doire aintu Vor Monat
Rinjan: mos harro dashuria edhe mesimi me zor nuk shkojn I madh je Hallall ✌️👍
Alesia Canaliaj
Alesia Canaliaj Vor Monat
Kjo Jasmina (edhe sara)duhet me u largu nga studioja😝😝😠👎
Humor 24
Humor 24 Vor Monat
NQS JU PELQEJNE KENGET ME BASS BOSTED DHE MEME KALONI NJER NGA KANALI IM💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯
Eris on Fortnite
Eris on Fortnite Vor Monat
bo bo cfare trupi skandaloz ka kjo histerikja Sindi..
doire aintu
doire aintu Vor Monat
Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!
Valdrin Mehmedi
Valdrin Mehmedi Vor Monat
Ana ne fund me fatjonin
Giorgos Malakas
Giorgos Malakas Vor Monat
Se le dashnori qe ka
Eni Babeni
Eni Babeni Vor Monat
44:40 o zot kir ben kjo legenia interessanten o zot 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 dorodolecja i jep me shume rendesi vetes nga cfare eshte 💩 💩... Do qe kjo te bredhi sa ne nje deg ne tjetee... Do te mbaj "peng" kjo... 💩💩💩🤢
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha Vor Monat
Si nuk e kuptoni se Anna e pelqen Mevlanin🤦‍♀️🤦‍♀️ shihet qart qe ana pelqen shum mevlanin por nuk e zgjedh sepse mevlani nuk ben asgje per te.
Myzejen Kociu
Myzejen Kociu Vor Monat
V 7
Fatjana Rexhepi
Fatjana Rexhepi Vor Monat
Per cfare rrin akoma ne emision kur paska frike te nisi nje njohje ,kur me te parin pati frike me te dytin po njesoj ik moj dil e mblidh mendjen
Abedin Arifi
Abedin Arifi Vor Monat
Mjeri, Shqiptarij qka ka në atë,Tokë,A,së nuk jeni Shqiptarë,e A së Evropjanë.
Best Video
Best Video Vor Monat
Ana duhet te eleminohet nga show kjo ka lidhje perderisa ithot mos u afro
Best Video
Best Video Vor Monat
Kjo ana ben show kot kjo eshte buurr vet
Hari Hamsai
Hari Hamsai Vor Monat
Diana mos luaj me djemte....??? ...dhe ato dy macet.e vogla.ma shpifen ........femi nga trüte.me dhomb jashte ngelen ne nje qeshje te shemtut......o zot.......
Hari Hamsai
Hari Hamsai Vor Monat
Ky memedheu. Sa dite kishte pa Bo dush? Si Pena. Thote gjermani. ..i palare.si Cjap plak.........dhe e fpdyta perse rri aty ne perputhen. Ne nje kohe qe jashte del me Genarden e Love Story ..me dore ne qafe haptas fare se kuptoj se more vesh? Me 100 femna.kapet nga Paparazzi.....cfare Bo ky Cjap ?......lu apo Bo Show..........
hic asgje
hic asgje Vor Monat
Ana ka tjeter ,por do te bej tv
Behar Dushi
Behar Dushi Vor Monat
Mos u trëmb nga djemt moj Ana!! Sepëse me këtë fëtohëtësi nuk do të gjejsh as kënd për veten... përse, mos ke dikënd jashtë këti emisioni?? Mos vallë për këtë arësyje je kështu e dashurë??
Dimitra Gogoli
Dimitra Gogoli Vor Monat
Mutati me sindin ❤❤❤👍👍👍👍👍
Meko Harley
Meko Harley Vor Monat
Ana njeriu me kot qe ka pasur Perputhen! Njeri pa karakter dhe mashtrues, turp!
Alma r
Alma r Vor Monat
22:05 😂😂😂 mevlani i pastron bluzen Rinianit 😂 kjo tregon se Mevlani vetem te mira ben 22:22 e riperserit serisht tu largu qimet e Anes 😂 pervec zhgenjimit i paska len dhe shume qime Ana😂
Toni Sula
Toni Sula Vor Monat
Te gjith kta kan lidhje jasht Ky Emision esht Teater
Ahmet Bibaj
Ahmet Bibaj Vor Monat
Ana shum bitch be sun pe sho be lopen e nanes
Klement metushi
Klement metushi Vor Monat
Fmrat e nivrlit me te ult po ofenfojn djemt me ofendimin me te rend publik .... nese ste plq ske nevoj ta publikosh me ofenduar tjetrin se un po kuptoj ne kete emisjon se po degjenerohet situata vec po beni debate pa lidhje spo kuptoj dicka reale ketu ju pa benu si princesha delikate po ju jeni meturina jeni te perdala dhe djemt i kini king..
Abc Def
Abc Def Vor Monat
Mos e pyet rri aty o sja vlen o Rinjan te merresh me Anen se vetem i rritet mendja booooo ku vajte moj Shqiperi o Zot na ruaj nga te tilla femra
Abc Def
Abc Def Vor Monat
Se moj Ana te pelqen shum vetja po me ket sjellje ti ske vlera aspak
Abc Def
Abc Def Vor Monat
Rinjani je me i bukuri do Zoti je dhe i zgjuar ti meriton nje vajze inteligjente dhe jo Ana qe i pelqen shum vetja
Abc Def
Abc Def Vor Monat
O Rinjan lere o qun se Ana nuk eshte per askend i pelqen vetja shum ajo sdurohet
Abc Def
Abc Def Vor Monat
Mevlani pse zgerdgihesh ate shkon ajo sjellje ,,,
Irena Gjonaj
Irena Gjonaj Vor Monat
F
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Vor Monat
Femer ma vK se kjooo mut sindi skom pa kurre e tmerrshme
Dori Bregu
Dori Bregu Vor Monat
Sindi me ate tualet po na e shpif perzoten
Klevis Pici
Klevis Pici Vor Monat
Po nxirreni kte bythqire femer
Gentrit Shefkiu
Gentrit Shefkiu Vor Monat
Mori ana po qka esht puna jote qe nuk shpreh ndenjat e tua per rinianin
Xhesi Hoxholli
Xhesi Hoxholli Vor Monat
se kuptpj pse e detyrojn anen per rinianin. Nuk do o lal :P sdo hahaha dhe kjo sindi niveli i narcisismit, nuk e di dmth. ben takim 4 min pyt tjetrin vec per veten lol
Ales Alea
Ales Alea Vor Monat
Juli njeriu me i mir I vetmi person qe me pelqen shum aty
Ilda Beqiraj
Ilda Beqiraj Vor Monat
o Mevlan mavria ca bn andej nga mbrapa😂😂
Tabula Rasa
Tabula Rasa Vor Monat
Tipike rrugace e rrahur me vaj e uthul por ben rrolin e femres delikate sa me i mashtru debilet meshkuj. Kjo Ana qenka super ku** e fshehte me ate rrolin e lozonjares por harron qe gjestet e tepruara sensuale e radhetojne dhe e tregojne me SHUUUUUME eksperience. Larg O Zot nga kto femra si kto, te shkatrrojne
Ylldrit Gashi
Ylldrit Gashi Vor Monat
pasha allahun e madh qe kom mbi kok jam njeri prej fancave qe e percolli prej filimi po osht takimi ma palidhje ne jet ma i mir ishte i gracianes dhe teas cilin e cilcoia ma te keqin tash ky e zen venin e par prej mat kqive
Arianit Thaqi
Arianit Thaqi Vor Monat
Sindi t’dhifsha n’goj
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi Vor Monat
Murati e Sindi si Maca me Miun 😜
SHQIPET1
SHQIPET1 Vor Monat
31:00 HAHAHAAHAHAAHAHSHA😂
Dorian Cunaj
Dorian Cunaj Vor Monat
Shum fallco ana
SHQIPET1
SHQIPET1 Vor Monat
Ai eri duhet tdali patjeter nga emisioni like kush menon kshu😳
Dorian Cunaj
Dorian Cunaj Vor Monat
Ore edini cfar do ana nuk do Burr po do nje pun ne top Chan 🤣🤣🤣
Popopopo Popopopo
Popopopo Popopopo Vor Monat
Ana lezbike ky eshte informacion 100%😂😂😂😂
Aggelos Plaku
Aggelos Plaku Vor Monat
Kjo ana sdo as njeri aty se si duket do ket naj lidhje jashte se ska munci ..esht vetem per fame aty rrin se i ka largu te gjithe djemve nga vetja
Special AlbanianBoy
Special AlbanianBoy Vor Monat
Kap hekmani qet anen se shum menemadhe osh kjo ashiqare po shifet qe per fam ka ardh asnjanit pi djemve nuk i don kap hekne menemadhen
Mariola Kasma
Mariola Kasma Vor Monat
Do te los ana si gjithmon po rihani esht ndryshe burr tamam mos e le ate kucedren te los me ty
Eno Sponge Bob
Eno Sponge Bob Vor Monat
kjo ana eshte bere vl fare, eshte bere si ajo dua cfare dua as vete nuk e di
Fatjona Ndreca 123
Fatjona Ndreca 123 Vor Monat
Ana me vjen keq ti qenke kot fare me kto budalliqet tua
monda sidita
monda sidita Vor Monat
ana ka te drejt mos te ket besim ae djemt aty po dojn me i provu te tera pastaj thon me pl mua kjo sa per loj e thon. djemt
Petrit Lika
Petrit Lika Vor Monat
Ana do te prezantoje perputhen 40 🤣🤣🤣
Γιωργος ρικιος
Γιωργος ρικιος Vor Monat
Kuptoheni Ana do qe te bej kariere ne prezantim nuk e ka mendjen me gjet te dashur aty mrena...
muzik blues
muzik blues Vor Monat
Anes sikur i ka ren llotaria amerikane esht aq e habitur sa se beson edhe vet që po del me Tom cruis. Esht sh e bukur për të qen e v8😏
Anna Anula
Anna Anula Vor Monat
Ana do vendin tend Bora, nuk eshte aty per te zgjedhur ndonje djale. Ajo ka lidhje jashte o njerez🤮🤮🤮
B D
B D Vor Monat
Kjo Sindi esht 🤮🤮🤮 Sa kot ne takim 4-minutsh me Muratin. Ai kaq i mir
Elvis Prendi
Elvis Prendi Vor Monat
Qr ato buzt e sindit si mja pas ly gjyshja ime me furce teli qe grryn soben 😂😂
ag ag
ag ag Vor Monat
Po thuaj moj ana se plase...kam te dashur jashte qe po me pret
Megi E
Megi E Vor Monat
Ana me duket se eshte perputhur me Arianin🤣🤣🤣
Linda
Linda Vor Monat
Erlindi, Andi, Jasmina dhe Sarah ne kete emision kane qene tmerr. Keta dy djemt mendojne qe jane me ndonje emision komedi e keto dy te fundit “shkrihen” tu qesh pa ndonje arsye! 🤢
Flora Pepa
Flora Pepa Vor Monat
Ana ka lidhje jashte ajo ben vetem loje
Valdete Kastrati
Valdete Kastrati Vor Monat
Eposhter ana
Valdete Kastrati
Valdete Kastrati Vor Monat
Ai esht i bukur ti sje per ta meriton me te mire
Vali Ndresaj
Vali Ndresaj Vor Monat
Riniani ben cdo gje qe t'i kthehet .Dhe Ana ka te drejt sepse e mbyti me presion . Nje mashkull duget te tregoj durim dhe te di te pres.
Vjollca Marku
Vjollca Marku Vor Monat
Sa keq merdhi Ana Rinjani djal mir po ti fakt the sdjea sdridhe po duhet met fut prizen met dridh ty 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi Vor Monat
bravo arian se sindi vetem me muratin shkon
Artur Trasha
Artur Trasha Vor Monat
Bravo Rinjani mos u merzit se je nje njishi 👍
Alijo Hasikic
Alijo Hasikic Vor Monat
Ana shkerdhehet me 2G
gloria jetaime
gloria jetaime Vor Monat
Mevlani duke pastru lesht e Anes 🤣🤣🤣
albi m.46
albi m.46 Vor Monat
o ana i qr po ik ne shpi se u bone bajat boll bone show
Xhuli Rrodhe
Xhuli Rrodhe Vor Monat
Ua perputhen nuk jepet ne youtube para ores 9,30uauuu olssa na e ke fut 🤮😅😅😅😅
Antoneta Velaj
Antoneta Velaj Vor Monat
Mevlani😂😂😂😂
mondi terolli
mondi terolli Vor Monat
👇Per me shume klikoni tek ky link 👇👇 depacks.info/dash/video/e6Vne4CYr2qf170.html
Matilde Maiorani
Matilde Maiorani Vor Monat
Si qesh mevlani ;arushi ...
Xhuli xhulio
Xhuli xhulio Vor Monat
Riniani : un keshtu jam dhe ne jeten private Mevlani :po po ashtu je 😂😂😂
R. Horuni
R. Horuni Vor Monat
Sa e sinqert eshte Ana nuk eshte si tjerat at qe pelqen ethot sdin te aktroi
Nikolin Marku
Nikolin Marku Vor Monat
Ana..shiko Arjana un ketu kam ardhur per show e jo per te perputhem🤣🤣🤣
Mumin Pajaziti
Mumin Pajaziti Vor Monat
Murat pu shkue me menden e Sindit duet me mar ni pistoket dhe me i vra gjith Djemt
keti keti
keti keti Vor Monat
Mir bere Ana. Riniani duket njeri I ulet. Nuk duket qe te do. Te lumte. Bere veprimin e duhur.
Version 1.5 Special Program|Genshin Impact
47:52
Genshin Impact
Aufrufe 2,2 Mio.
Ramadan Diaries.. #1
8:51
Yavi TV
Aufrufe 47 Tsd.
Version 1.5 Special Program|Genshin Impact
47:52
Genshin Impact
Aufrufe 2,2 Mio.
Ramadan Diaries.. #1
8:51
Yavi TV
Aufrufe 47 Tsd.
Olli Schulz beendet seine | Kurzstrecke mit Pierre M. Krause
28:51
Die Pierre M. Krause Show
Aufrufe 189 Tsd.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm
2:12:56
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Aufrufe 4,4 Mio.
Sandra hält ein Referat🎊 | Freshtorge
8:08
17 und 42: Liebe kennt kein Alter | Part 2 | Hilf Mir!
16:27
Hilf Mir! Jung, pleite, verzweifelt
Aufrufe 207 Tsd.