Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  Aufrufe 2,107,666

DIEZ MUSIC

Vor 5 Tage

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

KOMMENTARE
Florenc Topi
Florenc Topi Vor 4 Minuten
U futa per kuriozitet ke komentet. ahhahahahh kush tjeter????
Tuana Gashi
Tuana Gashi Vor 5 Minuten
Palidhje dy rreshta te shkrun e perseritne 10her i njejti rresht po qfar muzike asht kjo be
Rinesa Gashi
Rinesa Gashi Vor 6 Minuten
E ke kallxu krejt senin senin 😂😂😂
Rajan Bajrami
Rajan Bajrami Vor 6 Minuten
Melisa💚💜❤💙
Markus Aurelius
Markus Aurelius Vor 11 Minuten
Melisa, o ti o un ne kte studio . I lutem produksionit te marri masa se Kjo esht e pa tolerueshme .🥸
Vlera Hasani
Vlera Hasani Vor 22 Minuten
Te dua melisa
Geri Lafit
Geri Lafit Vor 29 Minuten
Jom 23 vjec sa nigjova ket shkova ke doktorri familjes , mtha qe tka fillu migrena
The_phenom .1923
The_phenom .1923 Vor 32 Minuten
Srz un u futa me pa muziken se mora vesh se kish bo muzik melisa po srz sa e hapa nuk me punoj me boksi i telefonit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Namik Kapaj
Namik Kapaj Vor 42 Minuten
Kënga me e bukur ❤️😍😍❤️❤️😍😍❤️❤️❤️
Besart Selman
Besart Selman Vor 45 Minuten
a
jeonaa
jeonaa Vor 55 Minuten
0:58 - 1:13 bobat ne terezin e tyre 😂😂
bessbaba
bessbaba Vor 58 Minuten
🍁🍁🍁
Rafa Me
Rafa Me Vor Stunde
Kenge kari
asi star
asi star Vor 48 Minuten
te mbeshtes
Καλο παιδι
Καλο παιδι Vor Stunde
👍👍👍👍👍
bleona kalia
bleona kalia Vor Stunde
Sa keq
Christina Kantriou
Christina Kantriou Vor Stunde
Çfarë jeni tu bo ore se mori kënga 2 milion klikime vetëm për të parë komentet ne🤣🤣
arian jashari
arian jashari Vor Stunde
jjmdgsjysjixjuxndhxkiisjduksbxmc jfjhxjcmdhcmjxndnbxnxmdnchmfjejdyyydjhxnxnnxjjdndjchebfhnxjxndnxnhxdjhdndhcnduiegjddbfnnfjdnx hxndjijjxnxnufjgjcncndbjdxhnxuxndjcncjncnxxbnxnnxjdcnjdhdjdjxuytdbfjfvfyhbfhdxjfjfgdnvjbf x bndjfbjdjjjfnfnrhhyfnnfbnnnnnnndjfjdjfnxnzndnxjjddjnfncnxnnxbdnuidjxbccjdhxndjchdbhdjxnxhcmfmgjmdhcmghfndndnnmdhdjfnxhmfhxnvncjsuwhhhxhfjdjdbdgndndnhehudfjfjfudjjxh
Lume Lume
Lume Lume Vor Stunde
Haj medet breeh oj boter shko najkun Belly Dance se per me knu ide spaske uh qyqe
Ena shullisi
Ena shullisi Vor Stunde
😘😘😘😘😘😘😘😘
FF Loreno
FF Loreno Vor Stunde
Ka nji jav ka kaluar hahahaha
ramazan shabani
ramazan shabani Vor Stunde
Waw brravo melisa vazhdo kështu brravo
AnteNator Tv
AnteNator Tv Vor Stunde
Kape kazmen se kjo nuk esht per ty hahahhahhahaha like kush mendon keshtu
ramazan shabani
ramazan shabani Vor Stunde
Brravo melisa je yll fare😍😍😍😍😍😍😍
_fav. lyrics_
_fav. lyrics_ Vor Stunde
Edhe thoni pse i ka marr 2M views 🤣🤣 i ka dal *****👁️👄👁️
Margerita Koleci
Margerita Koleci Vor Stunde
Marsela
Marjo Baci
Marjo Baci Vor Stunde
Me geta te grisura shikojeni te gjysma me ande 🤣🤣te grisura
MELISA LLESHI
MELISA LLESHI Vor Stunde
Pershendetje per te gjithe ata qe me duan dhe sme duan ! I respektoj te gjitha komentet e juaja pafundesisht te mira e te keqija! Ju falenderoj nga zemra per 2 milion klikimet dhe per mbeshtetjen ! Tashme projektet e rradhes do i ndiqni ne kanalin tim ! Faleminderit dhe nje here ! Ju dua te gjitheve !
Margerita Koleci
Margerita Koleci Vor Stunde
Mama
Artila Banaj
Artila Banaj Vor Stunde
Super
Margerita Koleci
Margerita Koleci Vor Stunde
Melisa
Margerita Koleci
Margerita Koleci Vor Stunde
Melisa
Elsa Kondakciu
Elsa Kondakciu Vor Stunde
Nuk e dija qe ishe dhe kengetare sepse e ke zerin e perkryer
Alisja Allka
Alisja Allka Vor Stunde
Na fute friken 😯😯😯😯😯😂😂😂😂😂
Altin Gashi
Altin Gashi Vor 2 Stunden
OJ melisa un nuk e kqyri ma perputhen se ti je largu se ti je kan ma e mira qe q kedhez emisionin💞💞💞
Sindi Papa
Sindi Papa Vor 2 Stunden
Autotone left the chat
Xhesika Ndreca
Xhesika Ndreca Vor 2 Stunden
Oj melisa sa klikime paske ble moj
Kejsi Xhika
Kejsi Xhika Vor 2 Stunden
Te doli zogu melisa😂
It's Sidi
It's Sidi Vor 2 Stunden
IK mi rruspije..U bere ti per kenge
Alena Fazliji
Alena Fazliji Vor 2 Stunden
Ti sdi tflasesh mi e le tna kendosh 😂
rovena Xhaferi
rovena Xhaferi Vor 2 Stunden
Na flliqe🤦‍♀️
Brikena Myrteli
Brikena Myrteli Vor 2 Stunden
Keng shum e bukur gomari im esht i lumtur
Ina Merkaj
Ina Merkaj Vor 2 Stunden
Ma shpife 🤮🤮🤮
Ermelinda Kola
Ermelinda Kola Vor 2 Stunden
Ti qenke super pill ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elisa Caushi
Elisa Caushi Vor 2 Stunden
Je super Suksese o Yll bote
Fidaije Kordhaku
Fidaije Kordhaku Vor 2 Stunden
#melisasteam
Seleni Feride
Seleni Feride Vor 2 Stunden
👧👧😍😍😍😍😍
Lia Tusha
Lia Tusha Vor 2 Stunden
O zotttt cfar po shikojn syt e mi te ishe vajza ime ta kishe bor gropen moj buqe per fam shisni nderin e shikon veten ku je te duket vetja r bukur
paola ios
paola ios Vor 2 Stunden
dhe kjo e quan veten kengtare?🤔
Liku Dren
Liku Dren Vor 2 Stunden
hahahahaha kënga ballad me më shum dislike që kam par ndonjëher Edhe Noizy "njëher e mir" që ësht disi më i klikuar që e Ka kundrejt rreperave si Ka mar 19 mij dislike... Kuptoje vet nqs ja vlen me nxjerr këng tjetër apo jo muzika nuk ësht thjesht të kesh 1 tekst,instrument edhe kaq por duhet talent, vokalitet, dhe kryesorja që a e ndjej un veten në form për ti hyr kësaj fushe apo Jo sësht thjesht fakti që ti hyre në përputhen dhe more fam se fama dhe klikimet veç ke kjo këng mund ti kesh por ti u shfaqe e dhe e pa përgatitur sepse tregu muzikor sësht aq e thjesht SA duket sepse tjetrit mund ti shurdhosh veshin me atë zë që ti ke, dhe që stonon shum her gjat këngës..
Denisa Curaj
Denisa Curaj Vor 2 Stunden
E marr je qe ke dal keshtu qe je martua me andin
Daily Things
Daily Things Vor 3 Stunden
Ckemi jam Rogerti, me pelqen shum kenga.
Rexhep Rexhepi
Rexhep Rexhepi Vor 3 Stunden
Muzika më e bukur
Perputhen Funny
Perputhen Funny Vor 3 Stunden
Mevlani Ft Melisa 🤔🤔 👇
Xhuljeta Milushi
Xhuljeta Milushi Vor 3 Stunden
O melisa pse u ndave nga fatjoni
Arlind Selita
Arlind Selita Vor 3 Stunden
Po me duket gjithe zera te njet prz jo te rrugullume po melisa vetem kercimi ka bo vet hahahahahah prz ske lidhje me muziken po mire shko shero naj ni spital te pakten ato qe jan smur sa te shofin bohen mire se aty jasht eshte mje bote madhe dhe ti Melisa I ke nisur shume shpejt rrugen punet mira behen avshe avshe por aq llogjikoni ske faje jet shume poshter shqipri qa ste degjon veshi po me ktheju zanit doktersha edhe ato qe sdo jen semure po ti je vet qeflie me qef te knaqesh gjithe me ke del po tu dha rasti sepse do dukesh qe une jam me llapistjaaa.......
BANDIT FF SHORTS
BANDIT FF SHORTS Vor 3 Stunden
I doli zogu fluturoi😂😂😂😂😂
Krenar Ramaj
Krenar Ramaj Vor 3 Stunden
Kejt po ju doket pi...... Hahahahahah
Dorjana Menga
Dorjana Menga Vor 3 Stunden
😍😍😍🤗🤗
Rafail Shabani
Rafail Shabani Vor 3 Stunden
Mossss😂😂😂 vec kam qesh me levizjet kengen klipi tu mar tavolina gjona dhe normal disslike meriton😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Galaxy Gamer Youtube
Galaxy Gamer Youtube Vor 3 Stunden
0:51 + Pauz = P * * * *
Enio Berdica
Enio Berdica Vor 3 Stunden
Melisa është yll
Enio Berdica
Enio Berdica Vor 3 Stunden
Super këngë
zoom gaming
zoom gaming Vor 3 Stunden
ooo kejt ropt be ngoj ti qifsha lavire e karit
JONIDA
JONIDA Vor 3 Stunden
Kur po e kerkoja kete muziken ne shazam se spo dija se kush e kendon kur e pashe emrin aty ishte "autotune"😲😂
Flori Mandi
Flori Mandi Vor 3 Stunden
ZOGU 🍑: PO CA TBONA MOT TQR
majkell 123
majkell 123 Vor 3 Stunden
Po kur u bere e ti kengetare e mos ngelte njeri pa u bere
Migena Kabali
Migena Kabali Vor 3 Stunden
Eh moj Melisa e more qat fam ke perputhen edhe nxjerr kenge . Adrro eshte zeri i Melises e ka rregullu.😛😛😂😂😂😁
Klea Hyko
Klea Hyko Vor 3 Stunden
Sado te mundohesh nuk po ia del e dashur me vjen keq per ty🙄🙄
TELASHI GAMING YT
TELASHI GAMING YT Vor 3 Stunden
JASHAAAAAA
Eltjan Lazaj
Eltjan Lazaj Vor 3 Stunden
Hyna kot vec me pa komentet 😅
Sebi Ranno
Sebi Ranno Vor 3 Stunden
💣💣
Katia Ranno
Katia Ranno Vor 3 Stunden
💣💣🥰
Kaka Coria
Kaka Coria Vor 3 Stunden
🥰🥰💣
Roland halilaj
Roland halilaj Vor 4 Stunden
vetem per gojore je se per kengetare jo
Altin Gashi
Altin Gashi Vor 4 Stunden
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞😊😆😀
maksi AL
maksi AL Vor 4 Stunden
Faleminderit melissa.. Deri dje isha i paralizuar dhe smund te levizja...ndersa kenga jote me dha fuqi te cohem nga karrigia me rrota..dhe tja qija ropt televizorit nçekiç
Ajla Gjoni
Ajla Gjoni Vor 4 Stunden
Ik mi idjote
Hallvaxhiu Emily
Hallvaxhiu Emily Vor 4 Stunden
Omelisa oyll
Keli Fejzolli
Keli Fejzolli Vor 4 Stunden
Vetem femer smund te quhet ky lloj Hapu dhe 😂
bleo onaa
bleo onaa Vor 4 Stunden
Shum bukur i like it 👍
Leyla Ben
Leyla Ben Vor 4 Stunden
Folni ju folni kjo per 4dit 2M 😅😅😅
Si Cel
Si Cel Vor 5 Stunden
Zeri kot kenga kot veshja kot 🤣🤣
Si Cel
Si Cel Vor 5 Stunden
🤣🤣🤣🤣😉
g
g Vor 5 Stunden
koreografia e bukur, zerin e bukur, tekst me kuptim, vajze e re ne fillimin e karrieres.. pse e shani?
Klea Abdullaj
Klea Abdullaj Vor 2 Stunden
A i ke pa ato cunat tu heq tavolinat anej mrapa. Mduket i ka kap pa dashje. 90 % e ka autoton. Ne kenge thot 300 here te njejten gje ajo veshja mos me e permen ca te thot vllai me shum ty
Olta Guri
Olta Guri Vor 5 Stunden
O melissa vendin te mir e ke po badin nderroje se e kot
Anuar Durguti
Anuar Durguti Vor 5 Stunden
Nuk jom e vetmja qe sdi me kndu🤷
Anita Xhafa
Anita Xhafa Vor 5 Stunden
0qq
triton Toto
triton Toto Vor 5 Stunden
Enver ku je.......!! Ai diçka dinte......?.. Jo më kot na mbylli në kafaz..... Një rrac aliene si ne do kishte pushtuar galaktiken, Jo më Shqipëri Evropë apo botën krejt.. Ku shkon o njeri.....!! Muzika është një fragment jete. Ku qënja jon njerëzore ka një lidhje të drejtpërdrejtë, Që nga lashtësia., Jo fjal të kota, Tingull njeritmik, Apo kërcim pornografik, Dhe mesazhe idiote.,
Lea Ana
Lea Ana Vor 5 Stunden
Shume e bukur❤️
Klajdi Collaku
Klajdi Collaku Vor 5 Stunden
😍😍😍😍😍😍
Valentin Kola
Valentin Kola Vor 5 Stunden
O melisa kendon sum bukur
Nozi Mara
Nozi Mara Vor 5 Stunden
Te doli brima that mi kuck
albi Haxhi
albi Haxhi Vor 5 Stunden
cbehet kshu per vtm 4 dit 2 mln ???
Podujeva Podujeva
Podujeva Podujeva Vor 5 Stunden
Hahahahahaha memis samir ep kagnë💕💕💕💖💖💖❤❤👆✌👄👄👄👄💋💋💋💋💋💋💋💋👗👗👗👗👗👗👗👙👙👙👙👙👙👙👘👘👘👘👘👘🎒🎒🎒🎒🛍🛍🛍🛍🛍🛍🛍👝👝👝👝👝👠👠👠👠👠👠👑👑👑👑👑👑💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍💍👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒👒💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💄💍💍👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚👚🎓🎓🎓🎓🎓🎓
Merita Bicprendi
Merita Bicprendi Vor 5 Stunden
Me shume klikime Melisa per 4 dite sesa Tayna me Florin . Omg kulmi. Nje kenge me nje fjali koti dhe zeri i montuar qe ska piken e lidhjes me te Melises.
Melisa Deda
Melisa Deda Vor 5 Stunden
Yllllllll fare jeeee♥️♥️♥️♥️♥️♥️🤩⭐️
Elinda Orhani
Elinda Orhani Vor 5 Stunden
Yll 🌟🌟
Entela Skenderaj
Entela Skenderaj Vor 5 Stunden
1:22 sa keq per ty... te jan grisur getat😂😂😂😂
Biu Biu
Biu Biu Vor 5 Stunden
Qr kush jan ato 60mij Veta qe i kane dhen Like ksaj Muzike 🤯🤦🏻‍♂️
Bella Mia
Bella Mia Vor 5 Stunden
menova mos eshte ana dhe sindi ne videoklipin 😂
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Aufrufe 2,5 Mio.
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Aufrufe 17 Mio.
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021
1:42:13
DON XHONI - KOKAINA
02:48
DON XHONI
Aufrufe 23 Mio.
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
03:20
Dafina Zeqiri
Aufrufe 34 Mio.
Cardi B - Up [Official Music Video]
02:50
Ekskluzive: A është 'përputhur' Melisa?
13:11
Family Guy Deutsch ✖️ BESTEN SZENEN #169
5:27
Son Yaz 8. Bölüm | Hoşçakal
2:29:04
Son Yaz
Aufrufe 778 Tsd.
Gönül Dağı 17. Bölüm
2:28:39
Gönül Dağı
Aufrufe 1,3 Mio.
Uyanış: Büyük Selçuklu 22. Bölüm🏹
2:26:47
Uyanış: Büyük Selçuklu
Aufrufe 1,7 Mio.
Krasse Unsicherheit 😩😢 #316 | Krass Schule
11:32
Krass Schule - Die jungen Lehrer
Aufrufe 292 Tsd.