KOMMENTARE
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 10 Stunden
Ju këndoft zemra gjithë jetën kënge me ni mesazhë përques Respekt ❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰👏👏👏👏
Mesa Mesa
Mesa Mesa Vor 12 Stunden
Selam melodis gold i beljuhji ikona muzik Albani sum sum mir častu muslim bosljak i sip masedonija 🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇲🇰🌷🌷🇵🇰🇹🇷🇲🇷☝️☝️🕋☝️☝️🌷🌷👍🆗🌹
Papare Free
Papare Free Vor 14 Stunden
o ghithmon knofshi si na knaqt sidomos neve ghysheve flm shum per respekt qi kini ndaj ghysheve🤲❤❤
Aferdita Merovci
Aferdita Merovci Vor 14 Stunden
Gjithe mon knofshi 🤲🤲♥️♥️💎💎🌟🌟
xrrxy vvoi
xrrxy vvoi Vor 10 Stunden
Доброго дня.
Anisa Gashi
Anisa Gashi Vor Tag
😍😍😍😍😍
DRITAN GJINI
DRITAN GJINI Vor Tag
Faleminderit per kte kenge qe na e ke detikuar ka 22 vjet jam furretar kjo eshte kenga ime te knofte zemra
Cassie
Cassie Vor Tag
Bravo respekt 🔥🔥👏👏👏
Gina Meta
Gina Meta Vor Tag
Jeni⭐⭐⭐⭐⭐⚘⚘⚘⚘⚘
Zemrie Ahmetaj
Zemrie Ahmetaj Vor Tag
👌👌👌👌👌😇😇😇😇😇💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙blerta😊😊😊
Edison Zaraj
Edison Zaraj Vor Tag
Mir et
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
Te preferuarit e mi ju pergezoj super kenge vazhdofshi keshtu perhere se na knaqet zemren.
Cassie
Cassie Vor Tag
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Nderim Hajdari
Nderim Hajdari Vor 2 Tage
Ju lumtë shum bukur si gjith ju dy 🌟🌟💕
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 2 Tage
Ju lumt goja po mir po knoni
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Izet Muhadri
Izet Muhadri Vor 2 Tage
Goja julumt ozot
Emily An
Emily An Vor 2 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Fatmire “fitore” Arifi
Fatmire “fitore” Arifi Vor 2 Tage
Nje kenge me plote Dashuri e me plote gezim ju gjithmone qofshi te bekuar per kete kange kaqe te qellume 🙏❤️❤️⭐️⭐️ Nje ndjenje e pa pershkrume dhe lume ajo Nane qe i prete keto vite te bukura te jetes🙏❤️❤️⭐️⭐️Faleminderit
Afro 123
Afro 123 Vor 3 Tage
Zoti do ta fal ate nane se pendohet edhe lut zotin deri sa te vdes per ta falur e Amen ashtu qoft 🙏
Afro 123
Afro 123 Vor 3 Tage
O Zot fali ato nana se bajn abort 🙏
Amin Lekaj
Amin Lekaj Vor 3 Tage
Aaa per mu ketë bajram pate ngushëllim jo urime mu ne ketë dite te shejtë me vdiq baba me mungon shumë babëëë Allahi te shpebleft me graden me te lartë te xhenetit 😢😢😢
Hirisha Muharemi
Hirisha Muharemi Vor 3 Tage
❤️🥰😘😘 Urime
Bukurie Zeneli
Bukurie Zeneli Vor 3 Tage
❤❤❤
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos Vor 3 Tage
Nji jav i doni me pas ja ktheni nga e trasha ...❤❤❤❤
Zejnie Uka
Zejnie Uka Vor 3 Tage
Te lumtë oj Shyhrete jemi krenar me ty!
Rufki Haliti
Rufki Haliti Vor 3 Tage
❤❤💜💜
life is beautiful
life is beautiful Vor 4 Tage
*ejj ti qe po lexon kte koment,zoti ti sjellt tana tmirat e jetess...* te lutem kliko ne chanelin tim dhe shiko videon time
Entela Belulaj
Entela Belulaj Vor 4 Tage
Arjan te vlersoj shume kenget e tua I degjoj shume her kan tekste fantastike👏👏👏
Miraxh Miraxh
Miraxh Miraxh Vor 2 Tage
❤❤❤❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💜❤💙❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤❤💙❤❤💙❤❤❤💙❤💙❤❤💙💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙💙💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤💙❤❤💙❤💙❤💙❤
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 4 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
bowen voowy
bowen voowy Vor 2 Tage
life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and g
Hajriz Balinca
Hajriz Balinca Vor 4 Tage
Gjitha ash tu
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин Vor 4 Tage
Доброго дня.
Hatixhe osmani
Hatixhe osmani Vor 4 Tage
Ju lumt fjal shum te sakta beq vazhdoni jeni duet me i bukur
Joanna
Joanna Vor 4 Tage
Dy kengetare me vleresim.maksimal si ne interpretim ashtu edhe per tekstin Hallall
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Vor 4 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Entela Salko
Entela Salko Vor 5 Tage
Ju kendoft zemra gjithe jeten.Zoti ju rujte te dyve.I lutem Zotit te ma plotesoj deshiren tju takoj nje dite.
mirimusaj mirimusaj
mirimusaj mirimusaj Vor 5 Tage
♥️♥️♥️♥️♥️♥️
abo nement
abo nement Vor 5 Tage
c'est une farce...................hum................ratée
minij hooi
minij hooi Vor 5 Tage
Suksese shum muzik interesante dhe me plot dashuri ju lumt
Shkekqim Hysa
Shkekqim Hysa Vor 5 Tage
Te lumte goja dhe mos u plaksh kurre
Lazim Konesha
Lazim Konesha Vor 5 Tage
Bravo ❤️❤️❤️❤️❤️
Januz Nishori
Januz Nishori Vor 5 Tage
ju lumt
Esra Ramadani
Esra Ramadani Vor 5 Tage
Esra
gold.agfansat
gold.agfansat Vor 6 Tage
❤️😍
minij hooi
minij hooi Vor 5 Tage
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 6 Tage
O ber Yllat 💫💫e kosoves zemrat na i knaqni me kto kong ju lumt goja be zoti ju rujt inshalla ❤❤🤗🤗♥️♥️
TheChosen
TheChosen Vor 6 Tage
You may be asking; how do I stop all these sins? Simply take the first step of repentance and have inner hatred for those sins, then ask Jesus to forgive you and come into your life to be your Lord and personal Saviour. In John 1:12, there is power that will be given to you, and in Mathew 11:28, if you receive Jesus into your life, He will deliver you and give you victory over those sins; then you will need to cut off from the source of those sins in your life (may be sinful friends; stop the evil relationship. This gospel is not to condemn you, but for you to be convicted so that you will repent and give your life to Jesus Christ
Anna Stone
Anna Stone Vor 6 Tage
Ju lumt goja sa te mire jeni 💫💫 Keng e bukur per nipa e mbesa 💫💫 Kendofshi dhe 1000000 vjet 👋🏻 🇺🇸
Klevis Shabi
Klevis Shabi Vor 6 Tage
Jeni super ju knoft zemra
bofooit gojo
bofooit gojo Vor 6 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale
Recetat e Nurajes - Gatime Internacionale Vor 6 Tage
Text shum i mire si gjithnja ju lumte👏👏🥰
Ida Koleci
Ida Koleci Vor 6 Tage
Du me e gezu dhe une nanen time ... ishalla don Allahu 🥺🥺❤❤
Genti Gjoka
Genti Gjoka Vor 6 Tage
Bravo bravo bravo❤❤kenge e mrekullueshme
Fatime Shehu
Fatime Shehu Vor 6 Tage
Ju knoft Zemra shyhreti u knaqt me nipa e mbesa e golldit nana i prit shum nipa e mbesa e u knaqte ta ju rritshin hallall
Kumrije Veliq
Kumrije Veliq Vor 6 Tage
Te lumt goja qysh po dini per tan me jav kushtu me kto kend t bukra
Lodi Hidri
Lodi Hidri Vor 6 Tage
👑👑💖💖💎💎
Kristian Prendi
Kristian Prendi Vor 6 Tage
Ju kendofte Zemra Shqipe 🇦🇱🇽🇰♥️♥️ ju pershendes
Leaa Rahovec
Leaa Rahovec Vor 6 Tage
Pom me duket se goldi ja paska kushtu ket kang nenes vet kenga shum e mir por po me duket se djali nuk paska ngja nga dajt po bohet fjal vetem per ni gjyshe 🤨
Ajshe Gashi-Cocaj
Ajshe Gashi-Cocaj Vor 6 Tage
shum bukur allahu ju rujt keng me ven allahu ju rujt e ju shperbleft sr gjyshe jam vet nipat jan mjalti i mjaltit
Sona Marku
Sona Marku Vor 6 Tage
Vellon se pase hiq mir
Valbona salihu
Valbona salihu Vor 7 Tage
O tu knaqt Zemra o Gold ishalla ki fst xhith jeten edhe Zoti te rujt ty edhe nane tënde e Djalin ishslla rrite me ta mirat Botess
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 7 Tage
Urime ju lumtë goja respekte dhe suksese👏👏👏👏👏👏
Bujar Sinani
Bujar Sinani Vor 7 Tage
PERHAJR GJYSHE PERHAJR NAN A SA MIR MË PATE THAN TE LUMT GOLD SI GJITHMON HIT SUKSESE VLLA 👏👏
Diellza Bajraliu
Diellza Bajraliu Vor 7 Tage
Hhhf
Atid Itarba
Atid Itarba Vor 7 Tage
Oo Zot Zemra juknoft gjithmon nejet⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Gonxhe Balltiq
Gonxhe Balltiq Vor 7 Tage
👑👑🥰🎂🎉
Drita ademaj
Drita ademaj Vor 7 Tage
ju gzoft goja dyve se këng e buker esht per gjyshe .
Gerta Kaca
Gerta Kaca Vor 7 Tage
Ju kendofte zemra. Jeni dy kengetar te vecant.
Ptao Tom
Ptao Tom Vor 7 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
Nana SG
Nana SG Vor 7 Tage
Gjithmon gzim e paqi ne jet se jini te mrekullushum
Josely
Josely Vor 7 Tage
Prinesch shyrete bukuroshe shpritat sukuese zemrat jem shqiptare💃💃❤
Felleze Lamce
Felleze Lamce Vor 7 Tage
Sa bukur ju kendofte zemra gjithmon
Shashi Goud
Shashi Goud Vor 7 Tage
depacks.info/dash/video/Y9GqnZuyjZiq08c.html
Ndoc Brulaj
Ndoc Brulaj Vor 7 Tage
Shume bukur
Selime Meco
Selime Meco Vor 7 Tage
Super keng
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 7 Tage
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Dorina Shala
Dorina Shala Vor 7 Tage
Bukur shumm❤❤
eli
eli Vor 7 Tage
Nena jem 3 nipa e mbesa 4 vjet as nuk i ka njoh nga afer 😭😭😭
Shqipe Lami
Shqipe Lami Vor 7 Tage
Api
Silvana Kume
Silvana Kume Vor 7 Tage
N'a knoqët veshin me kto zërat e bukur që keni. Ju knoft zemra. Rrespekte
Lumturi Xhuti
Lumturi Xhuti Vor 8 Tage
Shum shum e bukur dhe zerin mrekulli bravi
Xy Pr
Xy Pr Vor 8 Tage
Jeni bo bajat,kenget e njejta ,melodite e njejta 🙄
cqvio doli
cqvio doli Vor 8 Tage
❤❤ Goja julum gjithomn ❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata Vor 8 Tage
Respekt Zemra ju kendoft Suksese 👍👏⭐⭐
Arjon Sokolaj
Arjon Sokolaj Vor 8 Tage
Flm per kengen e bukur,suksese E kam degjuar dhe menduar nenen time ne çdo varg qe e keni kendue ju. Bravoooo👏👏
Besart Miftari
Besart Miftari Vor 8 Tage
Qe hiti veror 🔥🔥🔥
Fiqirete Sade
Fiqirete Sade Vor 8 Tage
💞
cqvio doli
cqvio doli Vor 8 Tage
❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻